BF500T4E Lovato Stycznik Czteropolowy 700A Cewka AC/DC
ASBF500T4ELOVATO
Styczniki Czteropolowe700A, zasilanie cewką AC/DC
Przy zamówieniu proszę podać nr stycznika:
BF500T4E110
BF500T4E230
BF500T4E400
Brutto Na zamówienie
Ilość
Do zamówienia
Zapytaj o produkt
BF500T4E110
BF500T4E230
BF500T4E400
* Pola wymagane
Anuluj lub
Opis
Styczniki  z serii BF500T4E:
  • Liczba pól: 4.
  • Cewka AC/DC.
  • Znamionowe napięcie cewki: 60...130/ 100...250/ 250...500.
  • Prąd roboczy Ith wg IEC (AC1) [A]: 700
  • Moc robocza wg IEC (AC3) 400V [A/Kw]: 500A/250Kw.
  • Moc silnika wg UL/CSA przy 480V [HP]: 400