BF50000E  Lovato Stycznik Trzypolowy 500A Cewka AC/DC
  • BF5000E  Lovato Stycznik Trzypolowy 50A Cewka AC/DC
ASBF50000ELOVATO
Styczniki Trzypolowe 500A, zasilanie cewką AC/DC
Przy zamówieniu proszę podać nr stycznika:
BF50000E110
BF50000E230
BF50000E400
Brutto Na zamówienie
Ilość
Do zamówienia
Zapytaj o produkt
BF50000E110
BF50000E230
BF50000E400
* Pola wymagane
Anuluj lub
Opis
Styczniki  z serii BF50000E:
  • Liczba pól: 3.
  • Cewka AC/DC.
  • Znamionowe napięcie cewki: 60...130/ 100...250/ 250...500.
  • Prąd roboczy Ith wg IEC (AC1) [A]: 700
  • Moc robocza wg IEC (AC3) 400V [A/Kw]: 500A/250Kw.
  • Moc silnika wg UL/CSA przy 480V [HP]: 400
  • Montaż: śruba/szyna DIN 35mm.